Gdzie uprawiać sport?

Niektórzy są zdania, że wystarczająco w ciągu dnia się ruszają, by jeszcze dodatkowo „męczyć się” na sali sportowej lub na bieżni. Można tylko współczuć takim osobom. Ciało zastygłe, nie zmuszane do regularnej aktywności sportowej szybciej się starzeje, choruje, traci elastyczność. Chodzenie po schodach, przejście na przystanek tramwajowy, dźwiganie zakupów niewiele ma wspólnego ze sportem.

W życiu zawodowym coraz częściej spotykamy się z miłym gestem ze strony pracodawcy. W ramach bądź to systemów motywacyjnych, bądź w pakiecie socjalnym otrzymujemy karty wstępu do obiektów rekreacyjno-sportowych, bardzo często jest to Karta Multisport.

Tego typu karta pozwala na wybór miejsca i rodzaju uprawiania sportu. Może to być na przykład grupowy nordic walking, tak lubiany przez panie, basen, trening aerobowy pod okiem wykwalifikowanego trenera, wspinaczka na sztucznej skale, narty, łyżwy. Wachlarz usług, które udostępnia karta multisport jest naprawdę imponujący.

Posiadacze tego typu karty mogą korzystać z w pełni profesjonalnie wyposażonych sal ćwiczeń

Lista obiektów, które akceptują tego rodzaju „wejściówki” jest ogromna i stale się powiększa. W dużych aglomeracjach nie ma żadnego problemu ze znalezieniem miejsca, które swoją atmosferą, klimatem i ofertą sportową będzie w pełni odpowiadało naszym oczekiwaniom.

Mieszkańcy małych miasteczek często mają niewielki wybór tego typu miejsc sportowych, zdani są na własną pomysłowość. Dla nich karta multisport jednoznacznie wskazuje miejsce i rodzaj sportu, z niewielką możliwością wyboru. Jeśli kartę otrzymuje się w ramach świadczeń pracowniczych, można negocjować formę jej realizacji.

Uprawianie sportu w grupie to świetny sposób na miło spędzony czas. Tenis, koszykówka, siatkówka, czy tak modny obecnie nordic walking nie potrzebują kart wstępu lub specjalnych pozwoleń. Dyrektorzy szkół chętnie udostępniają sale gimnastyczne osobom dorosłym, chcącym zamiast spotkania w pubie rozegrać mecz siatkówki.

Related Post